Hakkımızda

TİİBÖT, ''Türkiye İktisadi ve İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu'' ismiyle 1 Kasım 2018 tarihinde kurulmuştur. Bölüm farkı gözetmeksizin Türkiye’nin gelişim topluluğu olma hedefiyle açılımını kaldırıp Türkiye’nin gelişim topluluğu manşetiyle yeniden düzenlenmiştir.

Misyonumuz

Türkiye'de kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için, onlara uygun çalışma ortamı oluşturup kariyer ve akademik hayatlarında onlara yol gösterirken, 21. yüzyıl becerilerini geliştirmelerini sağlamak.

Vizyonumuz

İş arayan için sahayı tanıyan, bilinçli bir birey profili oluştururken, iş veren için ise kalifiye personele ulaşma zorluklarına çözüm getiren bir platform olmak.

Yönetim Kurulumuz

Talha Elmalı

Kurucu Başkan | Yönetim Kurulu Başkanı

Talha Elmalı

20 Eylül tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Talha Elmalı ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra öncelikle İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi işletme fakültesine ardından Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce işletme bölümüne başlamıştır. KOBİ, girişim ve proje danışmanlığı görevinden dolayı birçok kuruluşa danışmanlık yapmış, şu anda aktif olarak bazı startuplarda üst düzey yönetici ve danışman olarak görevine devam etmektedir.

Emirhan Yavaş

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Emirhan Yavaş

10 Kasım 1998 tarihinde Tekirdağ’da dünyaya gelen Emirhan Yavaş ilk ve orta öğrenimini Tekirdağ’da tamamlamış ardından Kocaeli Üniversitesi havacılık yönetimi bölümüne girmiştir. Kocaeli Üniversitesi’ni yarıda bırakmasının ardından Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi yönetim bilişim sistemleri bölümünü okumaktadır. Girişimcilik ve kariyer hayatını bilginin çoğaltılması ve yayılması üzerine gerçekleştiren Emirhan sosyal girişimcilik alanında birçok projenin kuruculuğunu üstlenmiştir.

Seçil Semiz

Halkla İlişkiler Koordinatörü

Seçil Semiz

8 Temmuz 1998 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Seçil Semiz ilköğretimini Karaman, orta öğretimini ve liseyi sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü olarak Ankara’da tamamlamış ardından Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölününe girmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Cheetahs Flag Futbol takımında aktif olarak yer almaktadır.

Ece Ateş

Yerel Yapılanmalar Koordinatörü

Ece Ateş

14 Haziran 2000 tarihinde Izmirde dünyaya gelen Ece Ateş ilk ve orta öğrenimini Izmirde tamamlamış olup ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası Ilişkiler bölümüne başlamıştır. Üniversite hayatının başlamasıyla birlikte topluluk hayatına dahil olup projeler gerçekleştirmek ve kariyer yolculuğuna erkenden başlamak için görevlerini sürdürmektedir.

Elif Ateş

Genel Koordinatör

Elif Ateş

14 Haziran 2000 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Elif Ateş, ilk ve orta öğretimini İzmir’de tamamlamış olup İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktadır. Üniversite hayatının başlaması ile çeşitli topluluklarda rol almıştır ve şu anda TİİBÖT bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Merve Taş

İnsan Kaynakları Koordinatörü

Merve Taş

21 Haziran 1998 tarihinde Adana’ da dünyaya gelen Merve Taş ilk ve orta öğrenimini Konya’ da tamamladıktan sonra İzmir Demokrasi Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünü kazanmıştır. Bir çok sivil toplum kuruluşunda aktif görev alarak insan kaynakları alanında uzmanlaşma yolunu izlemektedir.

Cansu Saatçı

Dış İlişkiler Koordinatörü

Cansu Saatçı

15 Ocak 2000 tarihinde istanbul da dünyaya gelen Cansu Saatçı ilköğretimi Istanbul’da, ortaöğretimi Izmir’de tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi’nde hazırlık okudu ve şuanda Uluslararası ilişkiler öğrencisi. Lisanslı dansçı olan Cansu’nun en büyük hobisi dans ve spor. TİİBÖT’te birçok görev üstlendikten sonra şuanda dış ilişkiler koordinatörlüğünü yürütüyor ve birçok toplulukta gönüllü olarak görev alıyor.

Büşra Şimşek

Organizasyonel Projeler Eş Koordinatörü

Büşra Şimşek

2 Eylül 2000 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Büşra Şimşek ilk,orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktadır. Çeşitli üniversite topluluklarına katılmış ve şu an aktif olarak bir gençlik derneğinde gönüllü olarak görev almaktadır. Aynı zamanda Tiiböt bünyesinde gerçekleştirdiği çalışmalar ile de kendisinin ve diğer gençlerin yeni şeyler öğrenmesi ve kendilerini geliştirmesi için çalışmaktadır.

Senanur Kanat

Organizasyonel Projeler Eş Koordinatörü

Senanur Kanat

9 Haziran 1998 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Senanur Kanat ilk ve orta öğretinimini İzmir’de tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümüne başlamış ve bölümü birincilikle bitirmiştir. Daha sonra Manisa Celal Bayar Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümüne geçmiştir. Üniversite hayatının başından beri birçok topluluk ve kulüp de aktif olarak rol almaya devam etmektedir. Kariyer Yolculuğu konulu semineri de bulunmaktadır.

TİİBÖT Tüm Hakları Saklıdır